Accounting - Businesspeople working on charts and graphs

از تمامی فارغ التحصیلان دانشگاهی و صاحبان حرفه که مایل به فعالیت در زمینه علوم رایانه ، مالی ، طراحی ، وب  و … که دارای تخصص یا سابقه میباشند دعوت به همکاری میگردد .نوع فعالیت به صورت دور کاری و مناسب برای افرادی که به دنبال شغل دوم  هستند ،میباشد. در آی ریموت خدماتی ارائه میگردد که بتوان از بستر اینترنت جهت اجرای پروژه بهره جست . طبیعتا اموری که نیاز به حضور فیزیکی کارشناس داشته باشند جزو برنامه های آی ریموت نمیباشد. نحوه فعالیت حالت پیمانکاری دارد . در صورت ثبت درخواست توسط کارفرما  ماموریت به کارشناس ارجاع داده خواهد شد. تعیین تعرفه منوط به توافق کارشناس و کارفرما پس از مشاوره اولیه میباشد.

کارشناسان خواهان همکاری با آی ریموت پس از  ارسال رزومه و پذیرش اولیه  در معرفی خدمات خود  به نکات ذیر دقت کافی داشته باشند.

۱- خدمات باید به طور کامل  بدون حضور در محل کارفرما قابل ارائه باشد

۲- حد المقدور از به کار بردن عناوین کلی مانند :ترجمه  مشاوره  آموزش رایانه بپرهیزید  . چرا که خدمات شما  باید قابل تفکیک از خدمات سایر کارشناسان باشد .

۳- به طور مشخص و واضح خدمت را توصیف نمایید .

۴- ملزومات اولیه برای کارفرما جهت دریافت آن را شرح دهید .

(به عنوان مثال  در امور آموزش  اگر نیاز به تنها  تماس صوتی میباشد تلفن و یا اسکایپ و اگر نیاز به ریموت به سیستم کارفرما هم باشد آن را نیز  ذکر نمایید.)

۵- از به کار بردن چندین خدمت به طور همزمان  و کلی گویی بپرهیزید . آن ها را جداگانه  تشریح نمایید.

۶- تنها خدماتی را به عنوان تخصص حرفه ای ذکر نمایید که بر آن ها تسلط کامل دارید و نه آشنایی ! چرا که در سخت ترین موارد این شما خواهید بود که مشکل را باید رفع نمایید.

متقاضیان  باید به اینترنت پرسرعت دسترسی پیوسته داشته باشد .

خدمات به مرور به سایت اضافه خواهند شد.

متقاضیان رزومه علمی و عملی  و توانمندی های تخصصی خود را جهت بررسی و پیگیری به آدرس  hr@iremote.ir ارسال نمایند. در صورت پذیرش اولیه با متقاضی مکاتبه خواهد شد .

ارسال رزومه هیچ تعهدی جهت همکاری ایجاد نخواهد کرد.

از فرم زیر نیز میتوانید رزومه خود را برای ما ارسال نمایید

* فیلد های ستاره دار الزامی است

پسوند فایل های مورد قبول: doc,docx,pdf.
حداکثر حجم فایل: 1mb.