قبول قرارداد

به منظور استفاده از سرویس‌ها و خدمات ، ابتدا باید با قرارداد موافقت کنید. در صورت عدم پذیرش قرارداد، استفاده از سرویس برای شما غیرممکن خواهد بود.

با تأیید و موافقت توافق نامه برای استفاده از خدمات، شما به آی ریموت اجازه میدهید این توافق نامه را به عنوان قبول قرارداد تلقی کند.

نام کار بری ،رمز ورود و امنیت حساب کاربری

تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اكانت آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد

از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آنها در اولين فرصت حذف خواهند شد و و دسترسي وي به سایت قطع خواهد شد

شما تایید مینمایید که اطلاعات شخصی خود را با دقت و صحت وارد نموده اید .

اطلاعاتی از قبیل، پست الکترونیک ، آدرس و تلفن همراه خود با دقت بیشتری وارد کنید .

شما موافقت کرده و می‌پذیرید که خود مسؤول حفظ رمزهای محرمانه ورود مورد استفاده جهت دسترسی به سرویس هستید. هیچگونه مسئولیتی در برابر از بین رفتن اطلاعات شما (حساب کاربریتان و محتویات سرویس مورد استفاده) و نیز بازیابی آنها، نخواهد داشت. بر همین اساس، موافقت می‌کنید که مسئول کلیه فعالیت‌های هستید که تحت نام کاربری شما انجام می‌شود.

شما موافقت می‌کنید که در صورت مشاهده هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز ورود یا حساب‌کاربری خود، فوراً  ما را با آدرس info@iremote.ir مطلع نمایید.

هنگام ثبت نام برای حساب کاربری، از شما برخی اطلاعات شخصی درخواست می‌شود و هنگام استفاده‌ی شما از سرویس جهت بهبود کیفیت سرویس‌ها یک یا چندکوکی به رایانه شما ارسال میکنیم.

شرایط سرویس ها و خدمات

آی ریموت به منظور ارائه خدمات بهتر به مشترکین خود، پیوسته به دنبال ایجاد نوآوری در سرویس‌های خود خواهد بود. شما تأیید و موافقت می‌کنید که ممکن است شکل و نوع خدمات رسانی، بدون اطلاع قبلی شما تغییر یابد.

به عنوان بخشی از این نوآوری مستمر شما تأیید و موافقت می‌کنید که ممکن است آی ریموت به صلاحدید خود (به طور دائمی یا موقت) بدون اطلاع قبلی شما از ارائه سرویس‌های خود (یا برخی از خدمات این سرویس‌ها) به شما یا به طور کلی به کاربران، خودداری کند.

استفاده از سرویس ها و خدمات

به منظور دستیابی به برخی از سرویس‌ها، ممکن است لازم باشد به عنوان بخشی از مرحله ثبت نام برای سرویس یا به عنوان بخشی از ادامه استفاده از سرویسها، اطلاعاتی درباره خود (مانند اطلاعات موجود در کارت شناسایی یا جزئیات تماس) ارائه دهید. شما موافقت می‌کنید که اطلاعاتی را که در اختیار آی ریموت قرار می‌دهید همیشه دقیق، صحیح و به روز باشد.
شما موافقت می‌کنید که از سرویس‌ها فقط برای اهداف زیر استفاده کنید:
(الف) مفاد این توافق‌نامه‌
(ب) هرگونه قوانین و مقررات یا به طور کلی آیین‌نامه‌ها یا دستورالعمل‌ها در حیطه قوانین جمهوری اسلامی ایران
شما موافقت می‌کنید که به خدمات فقط از طریق کارشناسانی که توسط آی ریموت معرفی شده اند دسترسی پیدا کنید (یا اقدام به دسترسی کنید) و برای دسترسی به خدمات از هیچ امکان دیگری استفاده نکنید، مگر این که به طور صریح طی توافق نامه جداگانه‌ای با آی ریموت به شما برای انجام چنین کاری اجازه داده شده باشد.
شما موافقت می‌کنید که هیچ گونه فعالیتی در جهت ایجاد مزاحمت و اختلال در قبال اشخاص و سرویس‌ها (یا سرورها و…) نداشته باشید.
شما موافقت می‌کنید که خود به تنهایی مسؤول نقض تعهدات قرارداد و عواقب آن (از جمله هرگونه ضرر یا خسارتی که به آی ریموت وارد شود) باشید و آی ریموت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال شما یا شخص ثالث دیگری بر عهده نمی‌گیرد.
شما تصدیق و تایید می‌نمایید، آی ریومت براساس صلاحدید و یا تخلف شما از شرایط موافقتنامه، اجازه خواهد داشت که از دسترسی شما به حساب کاربریتان و نیز استفاده از خدمات کارشناسانمان جلوگیری نماید.
شما موافقت می‏کنید آی ریموت حق دارد نامهای کاربری ساخته شده که موجب توهین و اهانت به کسی باشد را به صورت یک جانبه و بدون اطلاع قبلی، از بین ببرد.
در آینده هزینه برخی از سرویس‌ها از طریق درآمد تبلیغات تأمین و از طریق نمایش تبلیغات در سرویس حاصل خواهد شد. با توجه به این که آی ریموت امکان دسترسی و استفاده از سرویس‌ها را برای شما فراهم می‌کند، شما موافقت می‌کنید که آی ریموت ممکن است چنین تبلیغاتی را در سرویس ها خود جای دهد.
سرویس‌ها ممکن است حاوی پیوست‌هایی به وب سایتها یا محتوا و منابع دیگر باشند. آی ریموت بر وب سایتها یا منابعی که توسط شرکتها یا اشخاصی غیر از آی ریموت ارائه می‌شوند، کنترل و مسوولیتی ندارد و شما تأیید و موافقت می‌کنید که آی ریموت هیچ گونه مسئولیتی در قبال دسترسی به این سایتها یا منابع خارجی نداشته و هیچ یک از محصولات یا موارد دیگری را که در این سایتها و منابع تبلیغ می‌شوند، تأیید نمی‌کند و مسؤولیتی بر عهده نمی‌گیرد.