طراحی سایت فروشگاهی نرم افزار هلو

فیش پرینت هلو
طراحی فیش پرینت
19 دی, 1395

طراحی سایت فروشگاهی نرم افزار هلو

اگر از استفاده کنندگان نرم افزار حسابداری هلو هستید ، آیا تا به حال به این فکر کرده اید که  یک سایت اینترنتی فروشگاهی هم داشته باشید ؟

پیشنهاد ویژه ما به دارندگان نرم افزار هلو ایجاد یک سایت فروشگاهی با اطلاعات خود نرم افزار هلو است .

کالا های سایت فروشگاه اینترنتی ، حاوی  همان اطلاعات انبار های گروه اصلی و گروه فرعی ، مشخصه های فنی شش گانه  و تخفیف ریالی هر کالا در مشخصه تنظیمی نرم افزار هلو خواهد بود. به طوری که امکاناتی که یک سایت اینترنتی فراهم میکند قابلیت های کاری ، دامنه بازار و مشتریان و پل ارتباطی شما با مشتریان تان را گسترش میدهد.

عمده محصولات سایت نمونه سایت دموی بنگاه   www.bonghah.com  با استفاده از داده های موجود در نرم افزار هلو پیاده سازی شده است  . فروشگاه ها و شرکت هایی که سیستم تخفیف ریالی نرم افزار هلو را فعال و تغییرات لازم را بر روی کالاهای انبار نرم افزار هلو اعمال کرده باشند سریعتر از سایرین میتوانند مالک سایت فروشگاهی شوند .

طراحی سایت مبتنی بر هلو با استفاده از سیستم ووکامرس بوده و از نوع طراحی های کاملاسفارشی شده نمی باشد ، در نتیجه هزینه و مدت زمان راه اندازی سایت به نسبت طراحی سایت سفارشی کاهش چشمگیری پیدا میکند.

 و از آنجایی که سیستم ووکامرس متن باز میباشد ، در آینده آزادی عمل بیشتری به مالک سایت میدهد تا از پشتیبانی های سایر شرکت ها نیز برخوردار گردد .

از برخی قابلیت های سایت  فروشگاهی میتوان به موارد زیر اشاره نمود

قابلیت ارسال پیامک به خریدار و مدیر سایت

امکان تسویه آنلاین و حالت های مختلف تسویه

امکان تعریف گروه های متنوع کالایی

گزارشات فروش

اسلایدر تصاویر

واکنش گرا بودن قالب منتخب ( واکنش گرایی به معنای این است که سایت در گوشی های موبایل و تبلت نیز به درستی نمایش داده میشود )

 و بسیاری امکانات دیگر

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت امکانات ، توانمندی ها و محدودیت ها و   سفارش طراحی سایت و یا هر نوع سوال مرتبط میتوانید از مشاوره اولیه رایگان بهره مند شوید .

تلفن تماس جهت مشاوره ۰۹۳۹۴۳۶۹۲۵۳

 

null

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی لازمه کسب و کار های امروزی در دنیای مجازی

نرم افزار هلو

نرم افزار هلو ابزار حسابداری فروشگاه و شرکت در دنیای واقعی