رفع مسئولیت

کارشناسان و کارفرمایان گرامی کسب و کار در فضای مجازی و شبکه اینترنت خصوصیات و ویژگی هایی را دارد که مزایای بسیار زیادی برای آن بوجود آورده است، موازی با این مزایا، عواملی همچون انعطاف پذیری این فضا، عدم احراز هویت های فیزیکی بر خلاف دنیای سنتی، گسترده بودن دایره خدمات و محصولات قابل ارایه و موارد مشابه باعث گشته است تا مشکلات یا سوء استفاده هایی از مخاطبان وب حادث گردد، لذا آی ریموت  مواردی را که در فضای کسب و کار خود مهم و حیاتی می داند از طریق این صفحه اطلاع رسانی نموده و به صورت دوره ای بروزرسانی می کند تا از اشکالات، ابهامات و سوء تفاهم ها و سوء استفاده های احتمالی جلوگیری و همچنین حوزه مسئولیت و اختیارات خود را برای مشتریان محترم روشن نماید، به همین منظور در موادی که ادامه مطرح می گردد صراحتا شرکت از خود رفع مسئولیت می نماید. خدمات رسانی: مسئولیت هر گونه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان معرفی شده بر عهده آی ریومت نبوده و هیچ گونه دخل و تصرف و یا نظارتی بر حین و پس از خدمت رسانی کارشناسان  ندارد. کارشناسان ما برای ارائه سرویس هرچه بهتر، تلاش می‏کنند، اما متاسفانه نمی‌توانیم کاملا تضمین کنیم که:

  1. استفاده از سرویس های ما نیازهای شما را کاملا 100% برطرف کند.
  2. استفاده شما از خدمات ما قطع نشود، به موقع باشد،  کاملا امن یا بدون خطا باشد.
  3. هرگونه اطلاعات بدست آمده توسط شما به عنوان نتیجه استفاده از سرویس ها دقیق یا قابل اطمینان باشد.
  4. اینکه اشکالات در عملیات یا عملکرد نرم افزارهای ارائه شده به شما به عنوان بخشی از سرویس ها درست خواهد شد.

اطلاعات مالی:

مشترکین محترم در نظر داشته باشند، اطلاعات واریز مالی جهت حق الزحمه خدمات جدا از آی ریومت و متعلق به شخص کارشناس معرفی شده است که از طرف واحد پشتیبانی به مشترک معرفی شده است. قالب پیش فاکتور یا فاکتور  تنها برای اطلاع شما  صادر خواهد گشت ، لذا آی ریومت مسئولیتی در قبال سوء استفاده های احتمالی افراد حقیقی یا حقوقی دیگر نخواهد داشت.

داده ها و اطلاعات:

مشترکین موظف به حفظ و تهیه نسخه پشتیبان ازاطلاعات داده ای حساس و موارد وابسته میباشد. آی ریموت تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات حادث شده از این حوزه (از قبیل از دست رفتن اطلاعات، و …) مسئول نمی باشد و مسئولیت خسارات احتمالی از این باب به عهده مشترکین می باشد.

حفاظت و امنیت:

مساله حفاظت و امنیت اطلاعات حوزه بسیار گسترده و پیچیده ای است، به همین منظور مشترکین محترم موظف به نگهداری و حفاظت کلمات عبور و نام های کاربری ثبت گردیده در فضای مجازی به نام آنها و … به نحو احسن می باشند، ملموس است که حفاظت از اطلاعات شخصی به عهده فرد می باشد  و آی ریموت در این زمینه مسئولیتی را عهده دار نمی گردد.

 در حین سرویس دهی ریموت ، مشترک موظف به حضور در پشت سیستم رایانه خود میباشد

اطلاع رسانی:

محتوایی که به صورت آموزشی، اطلاع رسانی و … در وب سایت درج می گردند. جنبه اطلاع رسانی داشته و مسئولیت عواقب احتمالی از اجرای آنها به عهده مخاطب می باشد.