درباره ما

امروزه بدون توجه به وسعت و صنف فعالیت  کاری تجاری  یا شخصی ، اکثریت مردم از سیستم های رایانه ای جهت پیش برد اهداف کاری و غیر کاری خود استفاده مینمایند . کارفرمایان  با محدودیت های مختلفی در امر جذب نیرو یا بودجه و ..  مواجه میباشند .در مواردی هم که  به مشکلی در فعالیت روزانه خود بر میخورند زمان محدودی برای رفع مشکل در اختیار دارند به طوری که وقفه کوتاه در سیستم کاری ضررهای جبران ناپذیری به فعالیت تجاری و یا شخصی وارد می آورد. مدیران پسد از بروز مشکل و نیاز به خدمات ، به دنبال افرادی خواهند بود تا نیاز مقطعی خود را مرتفع سازند. در مورد هزینه و توانایی علمی وعملی افراد نیز انتخاب های محدودی خواهد داشت.

آی ریموت شیوه نوینی از خدمت رسانی بر بستر اینترنت ارائه نموده تا کارفرمایان در کوتاه ترین زمان ممکن ، مشاوره لازم جهت رفع نیاز خود را داشته باشند و در صورت تمایل بلافاصله خدمت مورد نیاز را در محل خود بدون مراجعه فیزیکی کارشناس دریافت نماید. آی ریموت به هیچ سازمان یا شرکتی دیگر وابسته نبوده و کاملا مستقل ، به واسطه ایده ارائه  خدمات مجازی شکل گرفته است.

 آی ریموت  از کارشناسانی با تخصص های فنی و علمی مختلف از سراسر ایران شکل گرفته و به مرور بر تعداد و تنوع کارشناسان خود می افزاید.