آی ریموت چیست

آی ریموت


محلی جهت ارائه انواع خدمات غیر حضوری به کارفرمایان توسط کارشناسانی از سرتاسر ایران

مناسب کارفرمایان و مدیرانی که به دنبال نیروی کار موقت میگردند.

مناسب کارجویان دارای تخصص و تجربه که آماده ارائه خدمات غیر حضوری میباشند.

آی ریموت زمینه ساز ارتباط مستقیم کارفرمایان و متخصصان می باشد.

گروه آی ریموت به منظور جلب رضایت  کارفرمایان و پیرو سیاست کاری خود اعتقاد دارد کارفرما ابتدا باید از کیفیت خدماتی که دریافت می کند اطمینان و رضایت داشته باشد و سپس هزینه خدمات دریافتی را بپردازد، شرکت ها یا افراد حقیقی که تمایل دارند به خانواده مشترکین ما بپیوندند، میتوانند از  مشاوره اولیه رایگان با کارشناسان بهره مند شوند . کارفرمایان در اکثر موارد تا پایان کار ملزم به پرداخت  کل هزینه نخواهند بود و در صورت رضایت از عملکرد کارشناسان این مجموعه پس از دریافت خدمت به طور کامل ، اقدام به پرداخت حق الزحمه به شخص کارشناس خواهند بود.

کارفرمایان در آی ریموت خدماتی را میتوانند دریافت نمایند که بتوان آن را غیر حضوری ارائه نمود ، جهت بررسی قابل ارائه بودن خدمت مد نظر میتوانید با کارشناسان پشتیبانی به صورت چت مشاوره لازم را دریافت نمایید .

ریموت در دنیای رایانه به معنای اتصال از راه دور میباشد . ممکن است شما بخواهید خودتان یا شخصی بدون حضور فیزیکی در پشت رایانه شما آن را مدیریت یا رفع اشکال نماید. برای این منظور از نرم افزار های مختلفی میتوان استفاده نمود که بهترین و ساده ترین نرم افزار جهت اتصال دو رایانه به یکدیگر ،نرم افزار تیم ویور (TeamViewer) میباشد . برای آموزش  نصب و نحوه استفاده از آن میتوانید به صفحه معرفی نرم افزار تیم ویور مراجعه نمایید.